Binnur Duman nasıl çalışıyor?

Ruhsal ve spiritüel danışman aynı zamanda kişisel gelişim uzmanı ve bütünsel sağlık üzerine çalışmalar yapan Binnur Duman anlattı.

Binnur Duman nasıl çalışıyor?

Binnur Duman; “Kişilerin ruhsal, zihinsel, duygusal, bedensel ve yaşamsal anlamda hayatlarını iyileştirmek için kendi geliştirdiğim psişik ameliyat adı altında nir yöntem kullanıyorum. Yıllardır Holistic ve Bütünsel Sağlık üzerine diğer adıyla tamamlayıcı ve bütüncül tıp alanında enerjisel anatomiyi kullanarak İyileştirmeler yapıyorum. Aynı zamanda bilinçaltı değiştirip dönüştürme programları Meditatif teknikler kullanarak, zihin yönetimi, nefes terapileri, duygusal iyileşme ve hastalıkların altında yatan zihinsel ve ruhsal nedenlerin iyileştirilmesi ile ilgili çalışmalar da yapıyorum. Bu çalışmada birçok yöntem ve tekniği arka arkaya iki günlük sürede uygulayarak, devamında takip programıyla derin bir arınma, temizlenme doğru çapaların atılması ve iyileştirme çalışmasıdır. Beni diğerlerinden farklı kılan bu teknikleri yöntemleri uygulamak. İyileştirme sağladığı gibi kişiye bu yöntem ve teknikleri öğreterek onun içindeki yaratıcıyı ustayı açığa çıkarmakla birlikte deyim yerinde ise ona sadece balık vermeyip aynı zamanda balık tutmasını öğretiyorum.

binnur duman

Beş boyutta çalışma yapıyorum

1-Zihinsel arınma; tüm zihinsel travmalar, zihin oyunları, negatif düşünce kalıplara, olumsuz paternler, olumsuz bakış açıları, gelişimimize hizmet etmeyen çocukluktan yüklenmiş çekirdek inançlar, öğrenilmiş çaresizlikler ve bizi engelleyen bilinçaltı kayıtları üzerine yapılan bir çalışmadır.

2-Ruhsal arınma da ise tüm korkular, kaygılar, kaygı bozuklukları, endişe, panik, obsesif takıntılar, anksiyete, depresyon ve major depresyon, içsel huzursuzluk, öfke kontrolü, stres yönetimi ve FOBİLER üzerinde çalışmalar yapıyorum.

3-Bedensel arınma çalışmasında ise bedende var olan hastalıklar; alerjiler, ağrılar, sızılar, kanser rahatsızlıkları gibi bir çok hastalığın altında yatan zihinsel ve duygusal nedenlerden kaynaklanan nedenleri ortadan kaldırıldığımızda, problemin altındaki ana nedene inildiğinde bu hastalıkların da yavaş yavaş bedendeki belirtileri ve devamında ağrılar sızılar kayboluyor.

4- Yaşamsal arınmada ise kişi ve hikayesi üzerinde çalışıyorum. Onun gelişimini engelleyen, yaşamda yol almasını olumsuz anlamda etkileyen, sağlıklı ilişkiler kurmasına engel olan ya da başarılı olmasını etkileyen ne gibi düşünce kalıplarına sahip? Değersizlik mi, özsaygı mı, cesaret mi, özgüven mi? Güvende olma duygusu ile ilgili sorun mu var? Sosyal ilişki ortamlarında sağlıklı ilişki kurmakta sorun mu yaşıyor? Kendini ifade etmekle ilgili sorun mu yaşıyor? Bunların altında yatan nedenleri bulup çıkarttığımız da ve düzelttiğimizde kişinin yaşamdaki işi, ilişkisi ve yaşamdaki dengesi daha dik bir duruşta ve daha dengede ve daha özgüvende olup kendini güvende hissedebiliyor.

5- Duygusal arınma da moral, motivasyon, yaşamdan zevk almak, hayatın güzelliklerini yaşamak, anın farkında olmak geçmişten ve gelecekten bağımsız an’da kalmasını sağlamak, onda farkındalık yaratmak affetmek, duygusal açlıklarını gidermek, bağımlılıklardan kurtarmak. Bağımlılıklar derken, bu bağımlıklar çeşitli olabilir (ilişki bağımlılığı, yeme bağımlılığı, teknoloji bağımlılığı ,alkol bağımlılığı veya madde bağımlılığı ) Bunların dışında sevilme ve değerli olma ihtiyacını iyileştirmek kendini sevmesini sağlamak ve kendiyle olan ilişkisini düzeltmek kendi içindeki çocuğu değerli kılmak.

Tüm bu İyileştirmeler yapılmadan yani beş boyuttaki çalışmaları yapılmadan inisiyasyon sonuç vermez. Bunların tamamen düzeltilmesi bu iyileştirmelerin yapılması üzerine insiyasyon çalışması uyguluyorum. Bu iyileştirmeler kişinin hayatında kalıcı olmakla beraber, kişi bundan sonraki süreçte bana bağımlı kalmayıp kendi hayatında kendi yolculuğunda yol almasını sağlamış oluyorum.

Acı ve üzüntüleri ilaçla antidepresanlarla uyutmak semptomları bastırmak problemi çözmez, sorunların altında yatan asıl nedeni inmek ve onu çözmek gerekir kökten iyileşme farkındalıkla kendini derinden tanımakla olur.

İletişim Bilgileri:

✅Watsaptan 05335241253

✅YouTube

https://youtube.com/c/BinnurDuman

✅Tedavi şekli

https://youtu.be/e0vU3wtBIWM

✅İnstagram

https://instagram.com/binnur_duman?utm_medium=copy_link

✅Facebook

www.facebook.com/binnur.duman.779

✅Türkçe Site

www.binnurduman.com 

✅Almanca site

www.binnur-duman.com

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.